ورود |عضويت چهارشنبه 27 تیر ماه 1403
نظام پیشنهادات

 

به‌ استناد مصوبه‌ شورايعالي‌ اداري‌ در سال 1379 و پيرو بخشنامه‌ مورخ‌ 24/10/81 سازمان‌ مديريت‌ و برنامه‌ ريزي‌ وقت كشور و با توجه‌ به‌ ضرورت‌ و اهميت‌ مشاركت‌ كاركنان‌ و ايفاي‌ نقش‌ مؤثر آنان‌ در تصميم‌گيري‌ و بمنظور ارتقاء سطح‌ كارآيي‌ و اثربخشي‌ در بخش‌ كشاورزي‌، حدود 4 سال است كه «نظام‌ پذيرش‌ و بررسي‌ پيشنهادها‌» در وزارت جهاد كشاورزي راه اندازي شده است و پس از تدوين دستورالعمل‌ پذيرش‌ و بررسي‌ پيشنهادها‌ي كاركنان وزارت جهاد كشاورزي در همه سطوح سازماني و تصويب آن توسط‌ شوراي‌ تحول‌ اداري‌ وزارت، اين نظام به عنوان ابزاري براي ارتقا مشاركت كاركنان و بهبود انجام ماموريت هاي وزارتخانه در حال فعاليت است.

اين نظام مديريتي به عنوان يك نظام مطلوب و كارآمد هم از لحاظ عملي و هم از نظر تئوري آزمون هاي موفق خود را گذرانيده است و هم اكنون در كشورهاي پيشرفته و در حال توسعه كاملا مورد استفاده بوده و از جايگاه مناسبي برخوردار است.

اين سيستم صاحبان انديشه هاي سازنده را بدون در نظر گرفتن شغل و مقام به طور يكسان پذيرا مي باشد و علاوه بر اين كه قدرت تصميم گيري و مسئوليت مديريت را به هيچ وجه تضعيف و يا مخدوش نمي نمايد بلكه زمينه هاي لازم براي تشويق مادي و معنوي كاركنان را در قبال عرضه كردن انديشه هاي سازنده فراهم مي نمايد تا از خلاقيت و پويايي تفكر انسانها براي رشد و توسعه استفاده مطلوب به عمل آيد.

بدون شك نظام پيشنهادها در دنياي كنوني يكي از مناسب ترين روش هاي افزايش بهره وري در سازمانهاي مختلف مي باشد .

از نظام پيشنهادها بايد به عنوان زمينه شكل گيري كشف استعدادها و موثرترين روش حل و فصل مسائل سازمان تلقي داشت كه هر يك از ابعاد مذكور به نحوي جاذبه هاي سازمان و بالندگي فكري- مهارتي و اجتماعي را تعيين نموده است.

اين سايت جهت اطلاع رساني به شما همكاران گرامي و تسهيل در روندارايه پيشنهادها طراحي گرديده است.جهت درج پيشنهادهاي خودمي توانيد نظرات و پیشنهادات خود را به آدرس ایمیل ADMIN@CORC.IR ارسال نمائید .

با سپاس کمیته نظام پیشنهادات اداری سازمان تعاون روستایی استان اصفهان

 

 

كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 445
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 445

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 1655944
Visitors بازديد هاي امروز: 538
Visitors بازديد هاي ديروز: 689
Copyright (c) 1403/04/27 پرتال سازمان تعاون و روستائی استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا