ورود |عضويت چهارشنبه 22 آبان ماه 1398
  اتاق های ایران  
 

گردهمایی زنان بازرگان در چهاردهم مرداد ماه (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
به گزارش سایت خبری اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران، دستور جلسه این نشست به ارائه گزارش مالی و اجرای هیات مدیره، ارایه گزارش بازرس و برگزاری انتخابات جهت انتخاب بازرس مربوط می شود. برهمین اساس کانون زنان بازرگان ایران طی اطلاعیه از همه اعضای خود دعوت کرده تا با در دست داشتن کارت عضویت معتبر و همچنین کارت بازرگانی معتبر در محل برگزاری مجمع عمومی حضور پیدا کنند.

محسن جلال‌پور رییس اتاق ایران شد (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
انتخابات اتاق ایران، امروز24 خرداد ماه برگزار شد و کرسی ریاست پارلمان بخش خصوصی برای یک دوره چهارساله در اختیار محسن جلال‌پور قرار گرفت. به گزارش سایت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران، اعضای هیات نمایندگان اتاق ایران در نخستین نشست خود، حدود سه ماه پس از برگزاری انتخابات اتاق‌های بازرگانی، برنامه انتخاب رییس و هیات رییسه را در دستور کار داشتند. با گردهمایی اعضای هیات نمایندگان وآغاز فرآیند انتخابات، علا میرمحمدصادقی به عنوان رئیس سنی اداره این جلسه انتخاباتی را برعهده گرفت و با رأی مو

نتایج انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق های بازرگانی های، صنایع، معادن و کشاورزی (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
برای مشاهده نتایج انتخابات هشتمین دوره هیات نمایندگان اتاق بازرگانی های، صنایع، معادن و کشاورزی روی لینک شهر مورد نظر کلیک نمائید.

افتتاح ساختمان جدید اتاق بوشهر با حضور رئیس و هیات رئیسه اتاق ایران (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
رئیس و هیات رئیسه اتاق ایران روز 18 بهمن ماه، ضمن سفر به بوشهر در مراسم افتتاح ساختمان جدید اتاق بوشهر شرکت کردند.

افزایش مالیات بر ارزش افزوده به صلاح نیست (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: در لایحه بودجه با وجود توافق ضمنی که در این رابطه شده بود مالیات بر ارزش افزوده دو درصد پیشنهاد افزایش داشت که به صلاح نیست چراکه قانون مالیات بر ارزش افزوده اشکالات فراوانی دارد و تا رفع این اشکالات، بالاتر بردن این درصد موجب افزایش مشکلات فعالان اقتصادی به خصوص واحدهای تولیدی و صنعتی می‌شود.

شوراي خصوصي‌سازي مخالف واگذاري شركت‌هاي توزيع است (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
حميد چيت‌چيان وزير نيرو صبح روز گذشته با غلامحسين شافعي رييس اتاق بازرگاني ايران ديدار كرد. ديداري كه به‌دليل جلسه وزير نيرو با وزير نيروي سوريه به سرعت به پايان رسيد.

واکاوی ریشه‌های فساد (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
تجدیدنظر در قوانین مبارزه با فساد در کشور، در هم تنیدگی قوانین، تورم مقررات و مناقصاتی که در دل دولت برگزار می‌شود، مهم‌ترین موضوعاتی بود که در چهل و دومین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران از سوی فعالان بخش خصوصی عنوان شد.

صعود دو پله‌ای در سایه نواقص (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
هرچند که موسسه مالی بین‌المللی وابسته به گروه بانک جهانی هر ساله در گزارشی فضای کسب‌وکار کشورها را مورد بررسی قرار داده و آنها را رتبه‌بندی می‌کند، اما کمیسیون اصل 44 و محیط کسب‌وکار اتاق بازرگانی ایران در گزارشی، مواردی را که در کلیت و نماگرهای آن مغفول مانده مورد بررسی قرار داده است.

تک نرخی شدن ارز از رانت و فساد جلوگیری می‌کند (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران ضمن تاکید بر ضرورت تک نرخی شدن ارز گفت: تک نرخی شدن ارز از رانت و فساد جلوگیری می‌کند و علیرغم اینکه سیگنال درست را به صنعت و تولید در کشور می‌دهد، از واردات ارزان نیز جلوگیری می‌کند.

بیانیه 7بندی برای بودجه (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
مشارکت فعالانه و جدی استان‌ها، فراهم شدن مکانیزم تشویقی در برنامه‌ریز‌ی‌های بودجه، نظام بودجه‌ریزی عملیاتی، مصرف مناسب بودجه‌های عمرانی، مشوق‌های صادراتی، بررسی موضوع پایش برنامه‌های توسعه پس از احیای سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و بهبود بهره‌وری در سازمان‌ها هفت بندی بود که فعالان بخش خصوصی در بیانیه‌ای در آستانه تنظیم لایحه بودجه 94 بر آن تاکید دارند.

تاکتیک‌های دولت برای ساماندهی کشاورزی (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
فعالان اقتصادی بخش خصوصی در نشست صبحانه کاری اتاق بازرگانی ایران این بار میزبان وزیر جهاد کشاورزی بودند. محمود حجتی یکشنبه 11 آبان ماه در جریان دغدغه‌های فعالان بخش خصوصی قرار گرفت و در این میان از تهیه و تدوین طرح 10 ساله افزایش بهره‌وری در مصرف آب کشاورزی خبر داد.

تحرکات جدید در رفت و آمد مقامات سیاسی کشورها به ایران (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران از شکل گیری تحرکات جدیدی در رفت و آمدهای مقامات سیاسی کشورها به ایران خبر داد و گفت: این فرصت بی نظیری است که باید از آن به بهترین شکل بهره مند شد.

نتایج حذف دلار از مبادلات ایران و روسیه (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اگر دلار در مبادلات ایران و روسیه حذف شود مبادلات تسهیل می‌شود و وابستگی‌ها کاهش می‌یابد.

دولتی‌ها به قانون مالیات بر ارزش افزوده تمکین نمی‌کنند (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران با گلایه از اینکه شرکت‌های دولتی به قانون مالیات بر ارزش افزوده تمکین نمی‌کنند، گفت: اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون به بررسی و اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده پرداخته‌اند و با توجه به ایرادات زیادی که دارد، پیش‌نویس آن تا سه ماه دیگر آماده می‌شود.

اتاق‌های بازرگانی، تعاون و اصناف در حال بررسی برنامه ششم (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران اعلام کرد: پیش‌نویس بودجه 1394 و برنامه ششم توسعه در اتاق‌های سه‌گانه بازرگانی، تعاون و اصناف در حال بررسی است.

مسعود کرباسیان نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران شد (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
مسعود کرباسیان رئیس کل گمرک در انتخابات امروز اتاق بازرگانی ایران نایب رئیس اول اتاق بازرگانی ایران شد.

کفه ترازوی دولتی‌های اتاق بازرگانی سنگین‌ می‌شود یا خصوصی‌ها؟ (منبع: سایت اتاق تهران: www.TCCIM.ir)
در انتخابات نایب رییسی اتاق بازرگانی، صنایع،‌ معادن و کشاورزی ایران که امروز- یکشنبه - برگزار می‌شود، مسعود کرباسیان، رییس گمرک جمهوری اسلامی ایران و حریری و چمن‌آرا اعضای اتاق، رقبای مهم این انتخابات هستند.
كاربران فعال بازديد كنندگان فعال :
Visitors بازديد ها: 13
Members اعضاء: 0
مجموع كاربران مجموع: 13

بازديد ها بازديد ها :  
Visitors بازديد هاي كل: 814426
Visitors بازديد هاي امروز: 206
Visitors بازديد هاي ديروز: 618
Copyright (c) 1398/08/22 پرتال سازمان تعاون و روستائی استان اصفهان
پرتال سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان
Ariana Informatics Group - گروه داده ورزي آريانا